Liga powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt.

15 listopada 2015 roku w Czerwinie odbył się I Turniej Ligi Powiatowej w piłce siatkowej dziewcząt . Nasze zawodniczki wystąpiły w składzie: Martyna Grabowska, Wiktoria Choromańska, Dominika Komuda, Aleksandra Przeździecka, Aleksandra Kaczmarczyk, Paulina Kaczmarczyk, Kinga Przeździecka, Marta Milewska, Milena Kaczyńska, Natalia Farat, Paulina Sobotka, Diana Dąbkowska i Weronika Mierzejewska.

Nasze dziewczęta po pierwszym turnieju obięły prowadzenie w lidze.

Wyniki:
Czerwin-Kadzidło 2:0
Czerwin-Baranowo 2:0
Czerwin-Goworowo 2:0

19 Grudnia 2015 roku w Kadzidle odbył się II Ligi Powiatowej w piłce siatkowej dziewcząt.
Nasze zawodniczki wystąpiły w składzie: Martyna Grabowska, Wiktoria Choromańska, Dominika Komuda, Aleksandra Przeździecka, Aleksandra Kaczmarczyk, Paulina Kaczmarczyk, Kinga Przeździecka, Marta Milewska, Milena Kaczyńska, Natalia Farat, Paulina Sobotka, Diana Dąbkowska i Weronika Mierzejewska. Nasza drużyna utrzymała prowadzenie w lidze.
Wyniki:
Czerwin – Goworowo 2:0
Czerwin – Baranowo 1:2
Czerwin – Kadzidło 2:0

Tabela po II turnieju:
1. Czerwin – 16 pkt.
2. Kadzidło – 10 pkt.
3. Goworowo – 6 pkt.
4. Baranowo – 4 pkt.

Dominika Komuda                                                          

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *