II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w piłce ręcznej dziewcząt.

27 lutego 2016 r. w Kadzidle odbyły się Mistrzostawa Powiatu Ostrołęckiego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. PG Troszyn, PG Kadzidło, PG Dylewo, PG Lelis, PG Olszewo-Borki i PG Czerwin.

Nasza drużyna w wyniku losowania znalazła się w grupie z Kadzidłem i Troszynem. Oba mecze grupowe wygraliśmy: z Kadzidłem 6:5, z Troszynem 7:5, co dało nam I miejsce w grupie.

Po wyjściu z grupy czekał nas mecz z Olszewo-Borkami, który wygraliśmy 9:4.

W finale ponownie spotkaliśmy się z Kadzidłem. Niestety przegraliśmy 4:9.

   Kolejność drużyn:

   I miejsce – Kadzidło

   II miejsce – Czerwin

  III miejsce – Dylewo

  IV miejsce – Olszewo-Borki

  V miejsce – Lelis

  VI miejsce – Troszyn

Naszą szkołę reprezentowały : Patrycja Żebrowska, Aleksandra Podbielska, Sylwia Umińska, Patrycja Szabłowska, Aleksandra Kacprzyk, Martyna Grabowska, Marta Milewska, Wiktoria Choromańska, Natalia Jabłonka, Dominika Komuda, Patrycja Chludzińska, Natalia Grucelska, Aleksandra Rykaczewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *