II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w piłce ręcznej dziewcząt.

27 lutego 2016 r. w Kadzidle odbyły się Mistrzostawa Powiatu Ostrołęckiego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. PG Troszyn, PG Kadzidło, PG Dylewo, PG Lelis, PG Olszewo-Borki i PG Czerwin.

Nasza drużyna w wyniku losowania znalazła się w grupie z Kadzidłem i Troszynem. Oba mecze grupowe wygraliśmy: z Kadzidłem 6:5, z Troszynem 7:5, co dało nam I miejsce w grupie.

Po wyjściu z grupy czekał nas mecz z Olszewo-Borkami, który wygraliśmy 9:4.

W finale ponownie spotkaliśmy się z Kadzidłem. Niestety przegraliśmy 4:9.

   Kolejność drużyn:

   I miejsce – Kadzidło

   II miejsce – Czerwin

  III miejsce – Dylewo

  IV miejsce – Olszewo-Borki

  V miejsce – Lelis

  VI miejsce – Troszyn

Naszą szkołę reprezentowały : Patrycja Żebrowska, Aleksandra Podbielska, Sylwia Umińska, Patrycja Szabłowska, Aleksandra Kacprzyk, Martyna Grabowska, Marta Milewska, Wiktoria Choromańska, Natalia Jabłonka, Dominika Komuda, Patrycja Chludzińska, Natalia Grucelska, Aleksandra Rykaczewska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *